I ♥ De Slempers ♣ ♦ ♠

Vrijdag 25 mei 2018 (ronde 6 zitting 5)

A-lijn

1A2 Betsie van Breen & Maja Bezemer 58,33112,014
2A8 Bert van Ee & Hilde van Ee 57,29110,012
3A4 Diny de Jong & Ben Nieuwenhuis 56,25108,010
4A9 Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis55,52106,68
5A1 Lia Barnhoorn & Alyde Touwen 54,58104,86h
6A10 Leo Wildeman & Ria Wildeman 52,08100,04
7A5 Dorith van Delft & Jan Rokzema 50,5297,02
8A11 Marianne van Luijn & Jeanette Verhoef 49,0694,2-
9A6 Bert Vinkenborg & Leonard Jonker 41,1579,0-
10A3 Willy Doornekamp & Hannie Roelofsen 40,4277,6-
11A7 Marijke Blom & Coby Kragten 34,7966,8-

B-lijn

1B4 Dirk-Jan Jonkers & Nienke Lettinga 63,02121,09
2B5 Joke Verhoef & Emmy Janssens 58,85113,07
3B9 Dini Sas & Tonny Rijkenhuizen 57,50110,46
4B11 Yvonne Santing & Elsa Wijsman 54,06103,8-
5B3 Henk Visser & Henny Visser 51,7799,44
6B7 Lidy van den Heetcamp & Fons Marlet 50,1096,23
7B10 Iet van Oorschot & Riet Bodde 48,4493,01
8B8 Arnoud Le Grand & Evelien Treels 44,2785,0-
9B2 Dolf van Dam & Adrie van Die 43,7584,0-
10B1 Iris Hooijer & Marijke Waanders 42,8182,2-
11B6 Peter Cornelissen & Lia Bruijnes 35,4268

Vrijdag 18 mei (Ronde 6 zitting 4)

A-lijn
1A6Diny de Jong & Ben Nieuwenhuis67,92163,015
2A2Dorith van Delft & Annelies op ten Noort62,92151,013
3A8Bert Vinkenborg & Leonard Jonker56,67136,012
3A7Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis56,67136,012
5A1Bert van Ee & Hilde van Ee50,42121,08
6A5Marianne van Luijn & Jeanette Verhoef48,75117,06
7A10Marijke Blom & Coby Kragten47,92115,04
8A9Betsie van Breen & Maja Bezemer45,83110,02
9A3Lia Barnhoorn & Alyde Touwen45,00108,0-
10A4Leo Wildeman & Ria Wildeman43,33104,0-
11A12An Peek & van Kippersluis37,5090,0-
12A11Fons Marlet & Wim van Logtestijn37,0889,0-
B-lijn
1B7Emmy Janssens & Hannie Roelofsen61,98119,09
2B9Nienke Lettinga & Yvonne Santing55,73107,07
3B4Dolf van Dam & Adrie van Die54,69105,06
4B8Dini Sas & Tonny Rijkenhuizen53,65103,05
4B10Lidy van den Heetcamp & Trudy van Vulpen53,65103,05
6B5Iris Hooijer & Marijke Waanders48,4493,03
7B3Mari Vuijk & Conny Vuijk46,8890,01
8B1Peter Cornelissen & Lia Bruijnes46,3589,0-
9B6Jan Rozema & Greetje Gerritsen45,8388,0-
10B

Vrijdag 20 april 2018 (ronde 6 zitting 3)

A-lijn

1A8Betsie van Breen & Maja Bezemer60,33111,012
2A2Lia Barnhoorn & Alyde Touwen55,63106,810
3A9Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis53,23102,29
3A5Leo Wildeman & Ria Wildeman53,23102,29
5A4Bert van Ee & Hilde van Ee51,9899,85
6A1Marijke Blom & Coby Kragten50,6397,24
7A10Annelies op ten Noort & Hannie Roelofsen50,1696,32
8A3Frans Zuiderhoek & Leonard Jonker44,6985,8-
9A7Marianne van Luijn & Jeanette Verhoef40,9978,7-
10A6Iris Hooijer & Marijke Waanders39,1372,0-
B-lijn
1B9Dini Sas & Tonny Rijkenhuizen64,58124,09
2B7Peter Cornelissen & Lia Bruijnes62,50120,07
3B10Dolf van Dam & Adrie van Die58,85113,06
4B2Henk Visser & Henny Visser57,81111,05
5B5Mari Vuijk & Conny Vuijk54,69105,04
6B6Joke Verhoef & Emmy Janssens48,4493,03
7B8Dirk-Jan Jonkers & Nienke Lettinga43,7584,01
8B4Lidy van den Heetcamp & Trudy van Vulpen39,5876,0-
9B1Elsa Wijsman & Yvonne Santing39,0675,0-
10B3Jan Rozema & Greetje Gerritsen30,7359,0

Vrijdag 13 april 2018 (Ronde 6 zitting 2)

A-lijn

1A8Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis62,92151,013
2A12Dolf van Dam & Adrie van Die58,33140,011
3A1Lia Barnhoorn & Alyde Touwen57,92139,010
3A4Willy Doornekamp & Diny de Jong57,92139,010
5A2Marijke Blom & Coby Kragten55,83134,07
6A10Bert Vinkenborg & Leonard Jonker51,25123,05
7A3Betsie van Breen & Maja Bezemer50,83122,03
8A9Diny Verboom & Frans Zuiderhoek45,42109,02
8A5An Claessens & van Kippersluis45,42109,02
10A6Bert van Ee & Hilde van Ee40,0096,0-
11A11Leo Wildeman & Ria Wildeman38,3392,0-
12A7Marianne van Luijn & Jeanette Verhoef35,8386,0-
B-lijn
1B4Iris Hooijer & Marijke Waanders62,24119,59
2B10Lidy van den Heetcamp & Trudy van Vulpen58,96113,27
3B6Dini Sas & Tonny Rijkenhuizen53,39102,56
4B3Arnoud Le Grand & Evelien Treels52,50100,85
5B5Jan Rozema & Greetje Gerritsen51,4198,74
6B8Mari Vuijk & Conny Vuijk51,3098,53
7B9Peter Cornelissen & Lia Bruijnes45,6584,01
8B7Dirk-Jan Jonkers & Nienke Lettinga44,5385,5-
9B2Harry Storm & Yvonne Santing42,3481,3-
10B1Henny Visser & Elsa Wijsman36,9668,0-

Vrijdag 6 april 2018 (ronde 6 zitting 1)

A-lijn
1 Bert Vinkenborg & Leonard Jonker 66,15127,012

2 Betsie van Breen & Maja Bezemer 58,85113,010
3 Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis 53,13102,09
4 Dorith  van Delft & Annelies op ten Noort 52,08100,07
5 Marijke Blom & Coby Kragten 51,5699,05

6 Lia Barnhoorn & Alyde Touwen 50,0096,04
7 Willy Doornekamp & Hannie Roelofsen 48,4493,02
8 Leo Wildeman & Ria Wildeman 42,7182,0-
9 An Claessens & Jeanette Verhoef 40,6378,0-
10 Bert van Ee & Hilde van Ee 36,4670,0-

B-lijn

1 Emmy Janssens & Diny de Jong 57,00136,810
2 Dolf van Dam & Adrie van Die 56,92136,68
3 Jan Rozema & Greetje Gerritsen 56,08134,67
4 Iet van Oorschot & Yvonne Santing 54,52125,46
5 Iris Hooijer & Marijke Waanders 54,33130,45
6 Fred Verbakel & Elsa Wijsman 53,13122,24
7 Henk Visser & Henny Visser 47,67114,42
8 Peter Cornelissen & Lia Bruijnes 46,42111,41
9 Lidy van den Heetcamp & Riet Bodde 45,30104,2-
10 Mari Vuijk & Conny Vuijk 44,33106,4-

11 Joke Verhoef & Jannie de Vries 44,08105,8-
12 Dirk-Jan Jonkers & Harry Storm 39,9191,8-

Vrijdag 16 maart 2018

A-lijn

1A5 Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis 63,02121,012
2A1 Betsie van Breen & Maja Bezemer 57,19109,810
3A10 Dorith van Delft & Annelies op ten Noort 53,13102,09
4A11 Marijke Blom & Coby Kragten 51,1598,27
5A8 Dini Sas & Tonny Rijkenhuizen 51,0498,05
5A6 Bert Vinkenborg & Leonard Jonker 51,0498,05
7A9 Willy Doornekamp & Hannie Roelofsen 47,9292,02
7A4 Bert van Ee & Hilde van Ee 47,9292,02
9A7 Lia Barnhoorn & Alyde Touwen 47,2990,8-
10A3 Iris Hooijer & Marijke Waanders 42,2981,2-

11A2 Jan Rozema & Greetje Gerritsen 38,0273,0-

B-lijn

1B1 Diny Verboom & Frans Zuiderhoek 74,06142,29
2B8 Mari Vuijk & Conny Vuijk 68,23131,07

3B6 Peter Cornelissen & Lia Bruijnes 57,81111,06
4B11 Henk Visser & Henny Visser 57,71110,85
5B4 Dolf van Dam & Dirk-Jan Jonkers 57,29110,04
6B9 Joke Verhoef & Jannie de Vries 53,13102,03
7B2 Marianne van Luijn & Jeanette Verhoef 51,5699,01
8B10 Iet van Oorschot & Yvonne Santing 39,5876,0-
9B3 van Kippersluis & Harry Storm 35,3167,8-
10B7 Arnoud Le Grand & Evelien Treels 32,4062,2-
11B5 Lidy van den Heetcamp & Trudy van Vulpen 22,9244,0-

Vrijdag 9 maart 2018 (Ruitenboertoernooi)

Met dank aan Yvonne Santing voor het steken van de kaarten.

A-lijn

1A6 Betsie van Breen & Diny de Jong 63,02121,014
2A1 Bert van Ee & Hannie Roelofsen 56,25108,012
3A3 Dorith van Delft & Annelies op ten Noort 55,21106,010
4A2 Leo Wildeman & Ria Wildeman 53,13102,08
5A10 Bert Vinkenborg & Leonard Jonker 51,0498,06
6A5 Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis 49,4895,04
7A9 Dini Sas & Tonny Rijkenhuizen 46,8890,02
8A7 Iris Hooijer & Marijke Waanders 44,2785,0-
9A8 Jan Rozema & Greetje Gerritsen 42,7182,0-
10A4 Lia Barnhoorn & Alyde Touwen 38,0273,0-

B-lijn

1B6 Lidy van den Heetcamp & Fons Marlet 57,92111,29
2B7 Fred Verbakel & Elsa Wijsman 57,14109,77
3B9 Joke Verhoef & Jannie de Vries 55,43102,06
4B5 Marianne van Luijn & Jeanette Verhoef 54,53104,75
5B3 Diny Verboom & Frans Zuiderhoek 51,1598,24
6B10 Dolf van Dam & Adrie van Die 50,4296,83
7B2 Dirk-Jan Jonkers & Nienke Lettinga 50,1696,31
8B1 Iet van Oorschot & Riet Bodde 50,0092,0-
9B4 Arnoud Le Grand & Evelien Treels 37,9272,8-
10B8 Peter Cornelissen & Lia Bruijnes 35,5768,3-

Vrijdag 2 maart 2018

1A5 Willy Doornekamp & Hannie Roelofsen 56,41108,312
2A4 Leo Wildeman & Ria Wildeman 56,09107,710
3A1 Dorith van Delft & Leonard Jonker 54,53104,79
4A8 Lia Barnhoorn & Alyde Touwen 54,35100,07
5A7 Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis 53,75103,25
6A9Betsie van Breen & Ben Nieuwenhuis 47,2990,84

7A3 Iris Hooijer & Marijke Waanders 47,2887,02
8A2 Bert van Ee & Hilde van Ee 45,9988,3-
9A6 Marijke Blom & Coby Kragten 43,6583,8-
10A10 Dini Sas & Tonny Rijkenhuizen 40,7378,2-

B-lijn

1B6 Marianne van Luijn & Jeanette Verhoef 65,00156,010
2B11 Diny Verboom & Frans Zuiderhoek 59,58143,08
3B7 Arnoud Le Grand & Evelien Treels 55,00132,07
3B9 Peter Cornelissen & Lia Bruijnes 55,00132,07
5B3 An Claessens & van Kippersluis 54,58131,05
6B4 Fred Verbakel & Elsa Wijsman 48,75117,04
7B1 Iet van Oorschot & Yvonne Santing 46,67112,02
8B8 Harry Storm & Jannie de Vries 44,58107,01
8B12 Emmy Janssens & Fons Marlet 44,58107,01
10B2 Henk Visser & Henny Visser 42,50102,0-
10B10 Dirk-Jan Jonkers & Nienke Lettinga 42,50102,0-
12B5 Mari Vuijk & Conny Vuijk 41,2599,0-

Vrijdag 23 februari 2018

A-lijn
1A5 Dorith van Delft & Annelies op ten Noort 59,17142,015
2A3 Bert van Ee & Hilde van Ee 56,67136,013
3A7 Bert Vinkenborg & Leonard Jonker 55,42133,012
4A6 Leo Wildeman & Ria Wildeman 53,75129,010
5A2 Fons Marlet & Hannie Roelofsen 52,08125,08
6A1 Marijke Blom & Coby Kragten 51,25123,06
7A8 Joke Verhoef & Diny de Jong 49,58119,04
8A10 Lia Barnhoorn & Alyde Touwen 47,92115,02
9A12 Betsie van Breen & Ben Nieuwenhuis 47,08113,0-
10A9 Dini Sas & Tonny Rijkenhuizen 45,42109,0-
11A11 Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis 40,8398,0-
11A4 Iris Hooijer & Marijke Waanders 40,8398,0-

B-lijn
1B7 Diny Verboom & Frans Zuiderhoek 65,47125,79
2B8 Marianne van Luijn & Jeanette Verhoef 65,22120,07
3B1 Emmy Janssens & Adrie van Die 59,74114,76
4B5 Fred Verbakel & Elsa Wijsman 55,31106,25
5B4 An Claessens & van Kippersluis 51,4698,84
6B9 Mari Vuijk & Conny Vuijk 49,9095,83
7B6 Iet van Oorschot & Riet Bodde 44,0281,01
8B2 Henk Visser & Henny Visser 40,7378,2-
9B3 Lidy van den Heetcamp & Trudy van Vulpen 36,6170,3-
10B10 Harry Storm & Herman Thoss 31,9361,3-

Vrijdag 16 februari 2018 ronde 5 zitting 1

A-lijn

1A12 Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis 61,67148,013
2A11 Dorith van Delft & Annelies op ten Noort 57,50138,011
3A8 Lia Barnhoorn & Alyde Touwen 57,08137,010
4A9 Willy Doornekamp & Hannie Roelofsen 55,42133,08

5A2 Leo Wildeman & Ria Wildeman 52,92127,07
6A10 Bert van Ee & Hilde van Ee 52,50126,05
7A1 Jan Rozema & Greetje Gerritsen 52,08125,03
8A7 Else Vinkenborg & Maja Bezemer 46,67112,02
9A6 Marijke Blom & Coby Kragten 43,33104,0-
10A3 Dini Sas & Tonny Rijkenhuizen 42,50102,0-
11A4 Iris Hooijer & Marijke Waanders 39,5895,0-
12A5 Bert Vinkenborg & Leonard Jonker 38,7593,0-

B-lijn

1B12 An Claessens & Hannie van Kippersluis 68,70158,010
2B4 Fons Marlet & Lia Bruijnes 64,25154,28
3B6 Diny Verboom & Frans Zuiderhoek 61,08146,67
4B8 Joke Verhoef & Ben Nieuwenhuis 51,25123,06
5B10 Emmy Janssens & Adrie van Die 50,25120,65
6B1 Iet van Oorschot & Elsa Wijsman 49,57114,04
7B11 Mari Vuijk & Conny Vuijk 46,25111,02
8B5 Marianne van Luijn & Jeanette Verhoef 45,75109,81
9B3 Dirk-Jan Jonkers & Nienke Lettinga 44,08105,8-
10B2 Henk Visser & Henny Visser 43,83105,2-
11B7 Harry Storm & Herman Thoss 38,9293,4-
12B9 Lidy van den Heetcamp & Trudy van Vulpen 36,8388,4-

Vrijdag 9 februari 2018 ronde 4 zitting 5

1A12 Marijke Blom & Coby Kragten 63,75153,013
2A10 Else Vinkenborg & Maja Bezemer 62,08149,011
3A1 Bert Vinkenborg & Leonard Jonker 54,58131,010
4A8 Leo Wildeman & Ria Wildeman 53,75129,08
5A5 Dorith van Delft & Annelies op ten Noort 51,67124,07
6A9 Dolf van Dam & Adrie van Die 50,83122,05
7A3 Iris Hooijer & Marijke Waanders 49,17118,03
8A6 Dini Sas & Tonny Rijkenhuizen 46,25111,02
9A2 Lia Barnhoorn & Alyde Touwen 44,58107,0-

10A7 Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis 44,17106,0-

11A11 Diny Verboom & Frans Zuiderhoek 40,0096,0-

12A4 Joke Verhoef & Jannie de Vries 39,1794,0-

B-lijn
1B3 Emmy Janssens & Angela Brouwer 57,92139,010
2B9 Fred Verbakel & Elsa Wijsman 56,67136,08

3B1 Dirk-Jan Jonkers & Nienke Lettinga 52,92127,07

4B6 Bert van Ee & Hilde van Ee 52,50126,06
5B7 Willy Doornekamp & Hannie Roelofsen51,25123,05
6B4 Marianne van Luijn & Jeanette Verhoef 50,00120,04
7B8 Jan Rozema & Greetje Gerritsen 49,58119,02
8B5 Mari Vuijk & Conny Vuijk 48,75117,01
9B10 Peter Cornelissen & Lia Bruijnes 47,50114,0-
10B1 Harry Storm & Herman Thoss 46,67112,0-
11B12 An Claessens & van Kippersluis 43,75105,0-
12B2 Lidy van den Heetcamp & Trudy van Vulpen 42,50102,0-

Vrijdag 2 februari 2018 ronde 4 zitting 4

A-lijn
1A2 Bert Vinkenborg & Leonard Jonker 64,58155,013
2A6 Leo Wildeman & Ria Wildeman 60,00144,011
3A10 Betsie van Breen & Maja Bezemer 58,33140,010
4A12 Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis 56,67136,08

5A11 Dorith van Delft & Annelies op ten Noort47,50114,07
6A4 Diny Verboom & Frans Zuiderhoek47,08113,05
7A5 Else Vinkenborg & Angela Brouwer 46,67112,03
8A9 Iris Hooijer & Marijke Waanders 46,25111,02
9A1 Dini Sas & Tonny Rijkenhuizen 45,42109,0-

9A7 Lia Barnhoorn & Alyde Touwen 45,42109,0-
11A3 Joke Verhoef & Jannie de Vries 41,2599,0-
12A8 Dolf van Dam & Adrie van Die 40,8398,0-

B-lijn

1B3 Peter Cornelissen & Lia Bruijnes 63,02121,09
2B2 Willy Doornekamp & Hannie Roelofsen 61,98119,07
3B1 Mari Vuijk & Conny Vuijk 55,73107,06
4B9 Bert van Ee & Hilde van Ee 54,17104,05
4B5 Jan Rozema & Greetje Gerritsen 54,17104,05
6B6 Dirk-Jan Jonkers & Fred Verbakel 48,9694,03
7B8 Marianne van Luijn & Jeanette Verhoef 47,4091,01
8B4 van Kippersluis & Iet van Oorschot 44,2785,0-
9B7 Harry Storm & Herman Thoss 35,4268,0-
10B10 Henk Visser & Henny Visser 34,9067,0

Vrijdag 26 januari 2018 ronde 4 zitting 3

1A8 Lia Barnhoorn & Alyde Touwen 66,67160,013
2A12 Dini Sas & Tonny Rijkenhuizen 56,25135,011
3A1 Dorith van Delft & Annelies op ten Noort55,42133,010
4A10 Marijke Blom & Coby Kragten51,67124,08
5A9 Bert Vinkenborg & Leonard Jonker 51,25123,07
6A5 Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis 50,00120,05
7A7 Betsie van Breen & Maja Bezemer 49,58119,03
8A6 Dolf van Dam & Adrie van Die 48,33116,02
8A11 Iris Hooijer & Marijke Waanders 48,33116,02
10A4 Leo Wildeman & Ria Wildeman 42,08101,0-
11A2 Diny Verboom & Frans Zuiderhoek 40,4297,0-
12A3 Joke Verhoef & Jannie de Vries 40,0096,0-

B-lijn


1B5 Diny de Jong & Ben Nieuwenhuis 69,58167,010
2B2 Willy Doornekamp & Fons Marlet 62,50150,08
3B12 Jan Rozema & Greetje Gerritsen56,67136,07
4B8 Elsa Wijsman & Fred Verbakel 55,00132,06
5B3 Mari Vuijk & Conny Vuijk 53,75129,05
6B7 Bert van Ee & Hilde van Ee 51,67124,04
7B10 Marianne van Luijn & Jeanette Verhoef 46,67112,02
8B6 Dirk-Jan Jonkers & Iet van Oorschot 45,83110,01
9B4 Peter Cornelissen & Lia Bruijnes 44,17106,0-
10B11 Henk Visser & Henny Visser40,4297,0-
11B1 Harry Storm & Herman Thoss 38,3392,0-

12B9 Emmy Janssens & van Kippersluis 35,4285,0-

Vrijdag 19 januari 2018 ronde 4 zitting 2

A-lijn
1A1 Dorith van Delft & Annelies op ten Noort 65,00156,015
2A10 Iris Hooijer & Frans Zuiderhoek 58,75141,013
3A12 Lia Barnhoorn & Alyde Touwen 56,25135,012
4A4 Bert Vinkenborg & Leonard Jonker53,75129,010
5A3 Betsie van Breen & Maja Bezemer 51,67124,08
6A11 Marijke Blom & Coby Kragten 50,42121,06
7A8 Dini Sas & Tonny Rijkenhuizen 49,58119,04
8A6 Emmy Janssens & Diny de Jong 48,33116,02
9A5 Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis 47,08113,0-
10A2 Dolf van Dam & Adrie van Die 44,17106,0-
11A9 Leo Wildeman & Ria Wildeman 39,5895,0-
12A7 Joke Verhoef & Jannie de Vries 35,4285,0-

B-lijn
1B8 Willy Doornekamp & Hannie Roelofsen 62,75150,610

2B10 Fred Verbakel & Fons Marlet 59,50119,08
3B1 Marianne van Luijn & Jeanette Verhoef 58,17139,67
4B9 Jan Rozema & Greetje Gerritsen 58,00116,06
5B2 Bert van Ee & Hilde van Ee 55,75133,85
6B12 Iet van Oorschot & Yvonne Santing 48,50116,44
7B4 Peter Cornelissen & Lia Bruijnes 46,50111,62
8B3 Henk Visser & Henny Visser 44,67107,21
9B6 Dirk-Jan Jonkers & Nienke Lettinga 44,17106,0-
10B11 An Claessens & van Kippersluis 43,92105,4-
11B5 Harry Storm & Herman Thoss 41,83100,4-
12B7 Mari Vuijk & Conny Vuijk 39,1794,0-

Vrijdag 12 januari 2018 Ronde 4 zitting 1

A-lijn
1 Dorith van Delft & Annelies op ten Noort 64,58155,015
2 Fons Marlet & Wim van Logtestijn 61,67148,013
3 Marijke Blom & Coby Kragten 56,67136,012
4 Betsie van Breen & Maja Bezemer 55,83134,010
5 Lia Barnhoorn & Alyde Touwen 52,92127,08
6 Leo Wildeman & Ria Wildeman 47,92115,06
7 Dini Sas & Tonny Rijkenhuizen 46,67112,04
8 Dolf van Dam & Adrie van Die 45,42109,02
9 Bert Vinkenborg & Leonard Jonker 42,92103,0-
9 Joke Verhoef & Jannie de Vries 42,92103,0-
11 Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis42,50102,0-
12 Iris Hooijer & Marijke Waanders 40,0096,0-


B-lijn

1 Willy Doornekamp & Hannie Roelofsen 67,08161,010

2 Bert van Ee & Hilde van Ee 64,58155,08

3 Emmy Janssens & Fred Verbakel 59,58143,07
4 Ans Post & Wil Klaassen 57,08137,0-
5 Else Vinkenborg & van Kippersluis 52,92127,05
6 Jan Rozema & Greetje Gerritsen 50,00120,04
7 Marianne van Luijn & Jeanette Verhoef 48,33116,02
8 Harry Storm & Herman Thoss 44,17106,01
9Mari Vuijk & Conny Vuijk 41,2599,0-
9 Peter Cornelissen & Lia Bruijnes 41,2599,0-
11 Dirk-Jan Jonkers & Nienke Lettinga 39,1794,0-
12 Iet van Oorschot & Yvonne Santing 34,5883,0-

Vrijdag 22 december 2017

1A4 Annelies op ten Noort & Bert Vinkenborg 64,06123,012
2A10 Marijke Blom & Coby Kragten 61,46118,010
3A2 Dolf van Dam & Adrie van Die 54,17104,09
4A9 Hannie Roelofsen & Frans Zuiderhoek 53,65103,07
5A8 Betsie van Breen & Maja Bezemer 50,5297,05g0
6A7 Lia Barnhoorn & Alyde Touwen 47,4091,04
7A1 Leo Wildeman & Ria Wildeman 44,2785,02
8A3 Bert van Ee & Hilde van Ee 42,7182,0-
9A6 Dirk-Jan Jonkers & Nienke Lettinga 41,1579,0-
10A5 Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis 40,6378,0-

B-lijn
1B8 Peter Cornelissen & Lia Bruijnes 66,15127,09
2B9 Iris Hooijer & Marijke Waanders 63,75102,07
3B7 An Claessens & van Kippersluis 59,3895,06
4B1 Else Vinkenborg & Yvonne Santing 56,8891,05
5B11 Emmy Janssens & Jannie de Vries 53,7586,04
6B5 Dini Sas & Tonny Rijkenhuizen 50,0080,03
7B6 Henk Visser & Henny Visser 49,4895,01
8B4 Marianne van Luijn & Jeanette Verhoef 42,7182,0-
9B2 Jan Rozema & Greetje Gerritsen 37,5072,0-
9B3 Mari Vuijk & Conny Vuijk 37,5060,0-
11B10 Harry Storm & Herman Thoss 36,4670,0-

Vrijdag 15 december 2017    

A-lijn
1A3Dolf van Dam & Adrie van Die 61,25 98,012
2A7Lia Barnhoorn & Alyde Touwen 60,00 96,010
3A11Annelies op ten Noort & Leonard Jonker 59,38 95,09
4A10Marijke Blom & Coby Kragten 52,08 100,07
5A8Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis 49,48 95,05
6A2Fons Marlet & Hannie Roelofsen 48,44 93,04
7A6Bert van Ee & Hilde van Ee 46,88 90,02
8A5Betsie van Breen & Maja Bezemer 45,00 72,0-
9A1Leo Wildeman & Ria Wildeman 43,75 70,0-
10A4Diny Verboom & Frans Zuiderhoek 43,23 83,0-
11A9Dirk-Jan Jonkers & Nienke Lettinga 42,50 68,0-
B-lijn
1B5Marianne van Luijn & Jeanette Verhoef 60,96 140,210
2B8Dini Sas & Tonny Rijkenhuizen 58,25 139,88
3B1Harry Storm & Elsa Wijsman 58,17 133,87
4B6Emmy Janssens & Yvonne Santing 55,58 133,46
5B12Jan Rozema & Greetje Gerritsen 55,08 132,25
6B7Iris Hooijer & Marijke Waanders 52,92 127,04
7B10Joke Verhoef & Jannie de Vries 50,87 117,02
8B11An Claessens & van Kippersluis 46,70 107,41
9B2Mari Vuijk & Conny Vuijk 46,58 111,8-
10B9Henk Visser & Henny Visser 41,75 100,2-
11B3Lidy van den Heetcamp & Trudy van Vulpen 41,50 99,6-
12B4Peter Cornelissen & Lia Bruijnes 32,33 77,6-

     Vrijdag 8 december 2017  

A-lijn
1A9Bert Vinkenborg & Leonard Jonker 63,02 121,014
2A8Emmy Janssens & Frans Zuiderhoek 56,25 108,012
3A2Else Vinkenborg & Maja Bezemer 54,69 105,010
4A3Dolf van Dam & Adrie van Die 53,13 102,08
5A1Lia Barnhoorn & Alyde Touwen 52,08 100,06
6A7Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis 48,96 94,04
7A10Leo Wildeman & Ria Wildeman 44,27 85,02
8A5Diny de Jong & Hannie Roelofsen 43,23 83,0-
9A4Dorith van Delft & Annelies op ten Noort 42,71 82,0-
10A6Dirk-Jan Jonkers & Nienke Lettinga 41,67 80,0-
B-lijn
1B8Dini Sas & Tonny Rijkenhuizen 60,94 117,09
2B2Lia Bruijnes & Jeanette Verhoef 59,38 114,07
3B5Iris Hooijer & Marijke Waanders 55,21 106,06
4B4Lidy van den Heetcamp & Trudy van Vulpen 52,08 100,05
5B3Arnoud Le Grand & Evelien Treels 51,56 99,04
6B10Joke Verhoef & Jannie de Vries 51,04 98,03
7B6Iet van Oorschot & Yvonne Santing 47,40 91,01
8B1An Claessens & van Kippersluis 43,75 84,0-
9B7Jan Rozema & Greetje Gerritsen 39,58 76,0-
10B9Harry Storm & Elsa Wijsman 39,06 75,0-

Vrijdag 24 november 2017 (zitting 3 ronde 2)

A-lijn
1A6Betsie van Breen & Maja Bezemer 59,17 142,015
2A8Leo Wildeman & Ria Wildeman 57,92 139,013
3A2Marijke Blom & Coby Kragten 54,58 131,012
4A4Dorith van Delft & Annelies op ten Noort 54,17 130,010
5A10Dirk-Jan Jonkers & Hans Fock 51,67 124,08
5A12Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis 51,67 124,08
7A1Angela Brouwer & Hannie Roelofsen 47,08 113,04
8A3Dolf van Dam & Adrie van Die 45,42 109,02
8A7Bert Vinkenborg & Leonard Jonker 45,42 109,02
10A9Lia Barnhoorn & Alyde Touwen 44,58 107,0-
11A11Bert van Ee & Hilde van Ee 44,17 106,0-
11A5Diny Verboom & Frans Zuiderhoek 44,17 106,0-
B-lijn
1B12Wim van Logtestijn & Fons Marlet 63,75 153,010
2B4Arnoud Le Grand & Evelien Treels 59,17 142,08
3B8Iet van Oorschot & Yvonne Santing 55,42 133,07
4B11Iris Hooijer & Jan Rozema 55,00 132,06
4B10Emmy Janssens & van Kippersluis 55,00 132,06
6B1Dini Sas & Tonny Rijkenhuizen 53,75 129,04
7B3Lidy van den Heetcamp & Trudy van Vulpen 52,50 126,02
8B5Harry Storm & Herman Thoss 46,25 111,01
9B9Peter Cornelissen & Lia Bruijnes 42,08 101,0-
10B2Henk Visser & Henny Visser 40,83 98,0-
11B7Marianne van Luijn & Jeanette Verhoef 39,17 94,0-
12B6Mari Vuijk & Conny Vuijk 37,08 89,0-

Vrijdag 17 november 2017 (Vrije drive ALV)

A-lijn

1 Dorith van Delft & Annelies Op ten Noort

2 Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis

3 Betsie van Breen & Maja Bezemer

4 Lia Barnhoorn & Alyde Touwen

5 Bert Vinkenborg & Leonard Jonker

6 Leo Wildeman & Ria Wildeman

7 Bert van Ee & Hilde van Ee

8 Nienke Lettinga & Adrie van Die

9 Marijke Blom & Coby Kragten

10 Frans Zuiderhoek & Diny Verboom

B-lijn

1 Willy Doornekamp & Hannie Roelofsen

2 Iris Hooijer & Marijke Waanders

3 ElsaWijsman & Lia Bruijnes

4 Jeanette Verhoef & Marianne van Luijn

5 Arnoud Le Grand & Evelien Treels

6 Hannie van Kippersluis & Dini Sas

7 Henk Visser & Henny Visser

8 Yvonne Santing & Iet van Oorschot

8 Verhoef & Jannie de Vries

10 Harry Storm & Herman Thoss

   

Vrijdag 10 november 2017 (ronde 3 zitting 1)  

A-lijn
1A8Diny Verboom & Frans Zuiderhoek 62,92 151,013
2A6Leo Wildeman & Ria Wildeman 59,83 143,611
3A11Lia Barnhoorn & Alyde Touwen 59,17 142,010
4A12Betsie van Breen & Maja Bezemer 59,13 136,08
5A4Jan Nieuwenhuis & Els Nieuwenhuis 57,67 138,47
6A3Marijke Blom & Coby Kragten 51,58 123,85
7A7Bert Vinkenborg & Leonard Jonker 48,08 115,43
8A2Annelies op ten Noort & Iris Hooijer 47,17 113,22
9A5Bert van Ee & Hilde van Ee 43,17 103,6-
10A9Dirk-Jan Jonkers & Nienke Lettinga 40,25 96,6-
11A1Willy Doornekamp & Hannie Roelofsen 40,00 92,0-
12A10Dolf van Dam & Adrie van Die 31,00 74,4-
B-lijn
1B4Jan Rozema & Greetje Gerritsen 65,63 126,09
2B10van Kippersluis & Yvonne Santing 65,10 125,07
3B3Joke Verhoef & Jannie de Vries 57,81 111,06
4B9Harry Storm & Elsa Wijsman 54,69 105,05
5B6Arnoud Le Grand & Evelien Treels 52,08 100,04
6B1Marianne van Luijn & Jeanette Verhoef 45,31 87,03
7B7Peter Cornelissen & Lia Bruijnes 43,75 84,01
7B8Lidy van den Heetcamp & Trudy van Vulpen 43,75 84,01
9B2Dini Sas & Tonny Rijkenhuizen 42,19 81,0-
10B5Henk Visser & Henny Visser 29,69 57,0-